از لیست آزمون های فهرست شده آزمون مورد نظر خود را انتخاب کنید.

روانشناسی علم زندگی : زندگی باید کرد، گاه با یک گل سرخ، گاه با یک دل تنگ... گاه باید رویید در پس این باران... گاه باید خندید بر غمی بی پایان... زندگی باوری می خواهد، آن هم از جنس امید... که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد! یک امید قلبی به تو گوید که خدا هست هنوز..

آزمون شخصیتی SCL90
یکی از پر استفاده ترین ابزار های تشخیص روان پزشکی است. این آزمون شامل 90 سئوال برای ارزشیابی علائم روانی است و به وسیله پاسخگو گزارش می شود و اولین بار برای نشان دادن جنبه های روان شناختی بیماران جسمی و روانی طرح ریزی گردید . با استفاده از این آزمون می توان افراد سالم را از افراد بیمار تشخیص داد .
آزمون رغبت استرانگ
پرسشنامه رغبت سنج استرانگ به شما در فهم رغبت هاي شغلي تان کمک نموده و انواع مشاغلي که احتمالاً در آنها احساس راحتي مي کنيد را به شما نشان مي دهد.
آزمون رغبت استرانتیپ نمای مایرز بریگز
آزمون تحلیل شخصیت وشغل مایرز – بریگز ( MBTI )
ویژگی‌های شخصیتی ، به ویژگی‌های پایداری که رفتار یک فرد را تعیین می‌کند گفته می‌شود. یکی از آزمون‌های شخصیتی که بسیار استفاده می‌شود MBTI نامیده می‌شود و ازافراد می‌پرسد، در موقعیتهای معین معمولا چه احساسسی دارند و چگونه عمل می‌کنند.بطور کلی تیپ سنجی و استفاده از الگو یونگ.
آزمون رغبت استرانآزمون رغبت هالند
تیپ های شخصیتی پرسشنامه رغبت سنج تحصیلی شغلی هالند وپیشنهاد میگردد از این پرسشنامه درخصوص افراد زیر 16 سال استفاده گردد و در خصوص افراد بزرگتر از پرسشنامه مایرز - بریگز MBTI استفاده گردد.
آزمون رغبت استرانٱزمون شخصیت NEO
یکی از آزمون های شخصیتی است که بر اساس تحلیل عوامل ساخته شده است و از جدیدترین ابزارها در زمینه شخصیت است. به منطور اندازه گیری پنج عامل یا حیطه اصلی روان نژندی(ثبات عاطفی با ناسازگاری) ، برونگرایی ،انعطاف پذیری ، دلپذیر بودن و مسئولیت پذیری طراحی شده است.

آزمون کسب و کار خانگی

آزمون کار آفرینی

آزمون رغبت هالند

تیپ نمای مایرز بریگز

آزمون رغبت استرانگ

آزمون SCL 90

 
بازگشت