درخواست تاسیس آموزشگاهبرای اطلاع از شرایط و زمانبندی تاسیس آموزشگاه به سایت اداره کل استان مورد نظر مراجعه نمایید.

تعهد نامه

اینجانب متقاضی تاسيس آموزشگاه فني و حرفه اي آزاد(در داخل كشور/در خارج از كشور)، اقرار و قبول دارم که در اجرای آئین‌نامه نحوه ي تشكيل و اداره ي آموزشگاه هاي فني و حرفه اي آزاد ، مفاد آيين نامه مذكور ،ضوابط و دستورالعمل اجرايي آن و راهنماي تاسيس آموزشگاه در سايت، را مطالعه نموده ام و اعلام مي دارم كه بصورت مستمر از طریق این سایت پیگیر مراحل كاري خود شوم. همچنین تعهد می نمایم اطلاعات وارد شده مربوط به اينجانب و کلیه اسناد، مدارک و ضمائم پیوست که حسب مورد، تصویر آن را در فضای مجازی ارسال نموده ام ، صحیح و واقعی و منطبق با قوانین و مقررات و موازین ناظر بر آن بوده و چنانچه خلاف آن در هر مرحله از اقدامات ثبتی اعم از مرحله تطبیق اسناد کاغذی با سوابق فایل شده و دیگر مراحل ثبتی اثبات گردد،علاوه بر جبران خسارت و پاسخگویی در مراجع صالحه ، اداره ذیربط رأساً مجاز خواهد بود حسب مورد فرآیند رسیدگی به تقاضاي اينجانب را متوقف و کلیه اقدامات انجام شده را کان لم یکن و مردود اعلام نماید. بديهي است كه پس از آن هیچگونه اعتراض و ادعایی در این خصوص نخواهم داشت

وب سایت دفتر آموزشگاههای آزاد

توجه: کلیه درخواست های تمدید باید از طریق برنامه اماکن آموزشگاه آزاد(سامانه آموزشگاه آزاد-> اماکن آموزشگاه آزاد -> تمدید) صورت پذیرد. در غیر اینصورت در هر مرحله ای از فرایند صدور، درخواست حذف خواهد شد.
توضیح1 : پس از دریافت کد رهگیری موقت ظرف مدت 15 روز مهلت دارید تا نسبت ثبت اطلاعات فردی- اطلاعات آموزشی و طرح توجیهی اقدام نموده و اطلاعات ثبت شده را در قسمت " آموزشی" تایید فرمایید. ( وضعیت تایید به رنگ زرد برسد ) برای ثبت اطلاعات می بایست از طریق " سایت پورتال – منوی خدمات – پروانه تاسیس آموزشگاه – ورود به سامانه" اقدام نمایید.
توضیح2 : درصورتی که کد رهگیری موقت خود را فراموش کرده باشید بر روی گزینه بازیابی کد رهگیری کلیک کرده و با ورود اطلاعات کد ملی و شماره موبایل کد رهگیری موقت جدید دریافت نمایید.

 
 
بازگشت